| markusssss a întrebat:

Alexandru Ioan Cuza avea prieteni? daca a avut imi puteti spune care au fost?big grin

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Mihail Kogalniceanu, Costache Negri, Vasile Alecsandri, D. Canta, Alecu Russo, Nicolae Balcescu, Gheorghe Magheru.

4 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Da il avea pe Boc laughing

| DragonFLoW a răspuns:

Da gheorghe leana si ion... cu ce te ajuta? google Al. I. Cuza, sau cauta pe wiki...
Prietenii lu' Cuza laughing buna asta, o sa vedem in continuare prietenii de pahar a lui Cuza, sau de ce nu prietenii de Golf...
Cuza's Hommies laughing rolling on the floor

| Robert93_7960 a răspuns:

Toata lista de facebook

| Atotstiutorul a răspuns:

Nu serios asta te-a intrebat la scoala? care sunt prietenii lui Alexandru Ioan Cuza? doamne vb cu directorul sa o dea afara pe profa aia.