| Bsbsbsbsbsb a întrebat:

Am 25 de ore pe sapt și am sa zic peste 120 de absente motivate cu scutire de la medic, deci absentele sunt motivate se va intampla ceva?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai note la toate materiile si nici mediile incheiate, poti ramane repetent, chiar daca absentele sunt motivate.

| blackann a răspuns:

Iar vb Violetta degeaba....sa o baneze cineva! Nu te lua dupa ea... vb si ea mereu ca sa se afle in treaba, nu are alta viata in afara de forumul asta.

Scutirile medicale sunt aprobate si nu se considera ca sunt absente nemotivate. Deci este ok, nu ramai repetent.