| SabouBogdan a întrebat:

Salut!
Am o intrebare.
Stau o saptamana acasa deoarece sunt bolnav (sunt la liceu) o sa am scutire de la medic.
Dupa ce absentele o sa fie motivate de diriginta, acestea se vor pune la fel ca absentele nemotivate, *(scaderea notei la purtar? Pot ramane corigent la un anumit numar de absente motivate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele motivate nu se iau în calcul la scăderea notei la purtare. Stai liniștit

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Dupa ce absentele o sa fie motivate de diriginta. acestea se vor pune la fel ca absentele nemotivate"

pe bune, tu te auzi ce spui?