| AnOnIm_1529 a întrebat:

Am auzit de o companie (nu sunt sigur ca e companie) de zboruri DREMS(nu dreams dar daca stiti cu DREAMS as vrea sa vad)imi puteti da link catre acea pagina? mersi fundissa!

3 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

Compania de zboruri Drems nu exista.M-am uitat pe net.am cautat o pagina oficiala dar nu.Asta trebuie sa fie o firma fantoma cum mai sunt o gramada. Daca vrei sa zbori cua vionul apeleaza la o firma cunoscuta care iti da siguranta ca vei zbura.
Iti spun pentru ca mama a patit-o cu o firma fantoma.Scria pe net oferta Valencia-Sibiu 13 euro.Si-a cumparat bilet toate bune si frumoase pana in ziua zborului cand a ajuns in aeroport si ii s-a spus ca firma asta nu are zbor din valencia au cautat si i-a spus ca nici macar nu exista aceasta firma.

| ovidius a răspuns:

Http://www.edreams.com/flights/
despre asta e vorba?