PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Am dat peste asta intamplator, si cuprins de melancolie, am hotarat sa v-o ofer, in ideea sa incercati sa va traiti cat mai frumos anii de liceu, dar fara excese, prostii si sex fara prezervativ! - ci NUMAI CU! - toti vom avea numai de castigat!

http://www.youtube.com/watch?v=6eusnF2dOwI&feature=relat ed

Piesa e interpretata de cuplul de aur Stela Enache si Florin Bogardo.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumos reallizat acest clip intr-adevar anii de liceu sunt cei mai frumosi este unul dintre cele mai placute evenimente...atunci dam frau liber gandurilor impletindu-le cu fapte care mai decare mai frumoase :Xlove struck ador melodia si anii de liceu love struck

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să mai fie și acum așa vremuri în care elevii respectau profesorii, nu chiuleau, etc!
Mulțumesc pentru dedicație, copile.
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ei las-o mai uşor Legiuitoarea că se chiulea şi-atunci, şi-atunci era profi de tot rahatul (e adevărat, muuuult mai puţini la număr decât acum!) şi, de asemenea, şi-atunci erau excese aşa că să nu exagerăm.
Pe de altă parte însă, e drept că-n vremea în care a fost compusă şi interpretată această piesă era mai plăcut să mergi la liceu.
Personal nu mi-e dor nicio secundă de liceu şi în fiecare zi din ultimii 2 ani ce-au trecut de când am terminat, mă bucur că nu trebuie să mă mai întorc vreodată acolo.
Numai bine.
P. S.: Piesa, însă, rămâne o piesă bună.

| AvalohAlyn a răspuns:

Melodia e superba.Mereu imi provoaca emotii. E foarte reusita piesa.Pentru majoritatea anii copilariei si tineretei sunt ce mai frumosi.Multumim.

| mihaibrasov a răspuns:

Melodia cred ca o cunoaste toata lumea, iar pozele din clip ma lasa rece. Cat despre anii de liceu. nu mai zic nimic.

| Deniisze a răspuns:

Interesanta!

| VanillaBl a răspuns:

Ce trist

| Georgiana05 a răspuns:

Of, si eu cand ma gandesc ca mai am putin si termin. E nasol sa te desparti de cei alaturi de care ai petrecut aproape 4 ani! sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... imi e dor de scoala de pe timpul lui Ceausescu... sad
Fara mita/ pile
fara scene de genu "faci *** esti gay"
profesorii erau profesori