| Mateiuta a întrebat:

Am dat sala, m-am programat la calculator iar apoi am plecat, am inteles ca era nevoie sa iau o foaie pe care apoi sa o pun la dosar, eu nu am luat acea foaie, e vreo problema?

1 răspuns:
| ManciuRobert a răspuns:

Cel mai simplu, ia legatura cu instructorul, ii spui ca dupa ce te ai programat, ai auzit alti oameni care au dat sala ca vorbeau de o foaie care au luat o dupa ce au terminat examenul scris, iar tu nu ai primit asa ceva de la comisarul ce era prezent in sala de examen.