| Roxyss_9156 a întrebat:

Am de facut la chimie un proiect sau niste lucruri care sa implice obiecte reciclabile sau ceva cu protectia mediului si nu am idee ce sa fac.imi dati si mie o idee.va rog. funda:X

1 răspuns:
| MaRRyAuTsA a răspuns:

Poti face un power point despre protectia mediului si sa aduci la lectie niste sticle care se pot recicla si altele care nu se pot recicla, sau poate niste pungi reciclabile si altele nu. poti inca arata imagini cu locuri poluate si locuri curate si pastrate din natura neatinse de om. sper ca te-am ajutat.