| 13Denisa a întrebat:

Dati-mi niste sfaturi TPU. Am un proiect de Craciun si trebuie sa construiesc un brad de max 1 m, din materiale reciclabile. Dati-mi o idee ce materiale as putea folosii pentru bradulet. Dau funda la cea mai buna idee.

Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

Poi folosesti doze si faci ca un bat le pui una peste alta si le lipesti cu scochi casa stee apoi iei niste bidoane (transparente) si le legi intre elel si apoi le agati de batu din doze, apoi cauti niste pungi(verzi) si le pui deasupra bidoanelor
Succes

5 răspunsuri:
| AndrogynBeauty a răspuns:

Crinu, o şi văd pe Denisa cu aparatul de sudură după ce în prealabil a tăiat nişte bare cu flexul laughing Îi dai de muncă lu' ta-su laughing

| NoMusicNoLife a răspuns:

Cred ca poti folosi sticle... adica iei un bat asa cam de 1 m, si cu ceva sarma legi sticlele intre ele ( totodata si de bradut) ca sa fie asa ca niste ramuribig grin

poti sa iei si hartie, o faci asa ca o stea si o pui in varfwinking

succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se folosesc pet-uri de bere de culoare verde pentru brazii facuti hand made rolling eyes eu stiu ca vrei sa pregatesti ceva special dar in momentul in care ai sa primesti aprecieri vei vedea ca de fapt nu sunt pentru tine, sau esti tuta si n-ai cum sa constientizezi asta. d'oh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O teava, pe care sudezi mai multe tevi scurte, cate patru din 10 in 10 cm.imbraci teava in verde.si in tevile mici de jos in sus bagi ramuri de brad de la piata.ramab de la vanzare.iei azi o creanga maine alta.si faci un brad mult mai frumos decat unul cumparat.