| rapidista a întrebat:

Am de facut un proiect la engleza pana maine, dar din pacate mi-a expirat licenta powerpointstraight face M-ati putea ajuta va rog cu o prezentare powerpoint gata facuta fara numele celui care a realizat-o pe ea. Orice... obiective turistice, istoria unui oras, literatura, absolut orice dar sa fie in lb engleza. Va rog mult! Multumescbig grin

1 răspuns:
| CrySsa_4535 a răspuns:

Alte motive nu stii sa gasesti? instaleaza un alt office si fati-l.aici nu se fac teme.