| Alex_6752 a întrebat:

Am facut la romana la bacalaureat de 5.00! si nu imi iese media (5.80), culmea fata din spatele meu a scris exact ca mine si a luat 6.60, mai mi-ar trebui 60 de sutimi, am depus contestatie, acum astept raspunsul, ce credeti ar fi o sansa? stau intr-un stres total

7 răspunsuri:
| sebi231 a răspuns:

Pai poate fata din spatele tau a facut mai bine nai de unde sti sau a scris mai frumos

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nici nu am dat bacul si l-am luat.cu 2 lei.dus intors 4 lei.la dunare, spre tulcea.da aici nu se pun note.si zici ca esti stresat? stai cuminte ca mai ai sanse.se mai da si in agost, si la anul si la multi ani.

| Alex_6752 explică:

Am luat in calcul si varianta ta...dar am facut amandoi la fel, iar scrisurile semanau...acum nu stiu ce sa zic depinde si de cine corecteaza.a fost bafta ei asta

| brandiburu a răspuns:

Asadar admiti ca ati copiat daca tot stii aceste detalii. Ce sa zic, ghinionul tau, bafta ei.
Alta data incearca sa copii si tu mai cu spor.

| Malvina24 a răspuns:

Numai tu stii cea ai facut la bac.Am un coleg care a obtinut 5.96.A facut si el contestatie.Multa bafta!

| Alex_6752 explică:

Vedem ce o sa se intample pe parcurs, oricum multumesc mult! bafta la toata lumea