| Alex_6752 a întrebat:

Am facut la romana la bacalaureat de 5.00! si nu imi iese media (5.80), culmea fata din spatele meu a scris exact ca mine si a luat 6.60, mai mi-ar trebui 60 de sutimi, am depus contestatie, acum astept raspunsul, ce credeti ar fi o sansa? stau intr-un stres total

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Numai tu stii cea ai facut la bac.Am un coleg care a obtinut 5.96.A facut si el contestatie.Multa bafta!

| brandiburu a răspuns:

Asadar admiti ca ati copiat daca tot stii aceste detalii. Ce sa zic, ghinionul tau, bafta ei.
Alta data incearca sa copii si tu mai cu spor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nici nu am dat bacul si l-am luat.cu 2 lei.dus intors 4 lei.la dunare, spre tulcea.da aici nu se pun note.si zici ca esti stresat? stai cuminte ca mai ai sanse.se mai da si in agost, si la anul si la multi ani.

Răspuns utilizator avertizat
| sebi231 a răspuns:

Pai poate fata din spatele tau a facut mai bine nai de unde sti sau a scris mai frumos

| Alex_6752 explică:

Am luat in calcul si varianta ta...dar am facut amandoi la fel, iar scrisurile semanau...acum nu stiu ce sa zic depinde si de cine corecteaza.a fost bafta ei asta

| Alex_6752 explică:

Vedem ce o sa se intample pe parcurs, oricum multumesc mult! bafta la toata lumea