| Mihay2403 a întrebat:

Am intrat la profilul pe care l-am vrut(stiinte ale naturii) dar la un liceu pe care nu-l consider potrivit pentru mine.M-am uitat la avizierul liceului la care as vrea să ma transfer cand termina clasa a IX a,si nu era specificat daca mai sustin examenele de diferente in cazul in care ma duc tot pe stiinte ale naturii, ci doar ca trebuie sa am media la purtare 10 si media anuala mai mare decat a ultimului din clasa in care vreau sa ma transfer.Totusi,daca dau diferente, dau la toate materiile?

Răspuns Câştigător
| Mazzenine a răspuns:

Din cate stiam eu, daca te transferi la alt liceu dar la acelasi profil, nu trebuie sa prestezi nicio diferenta, ci doar daca este un profil diferit fata de al tau.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă mergi de la ştiinţe la ştiinţe NU dai nici un fel de diferenţe