| gabygaby a întrebat:

Am intrat la un liceu economic, imi puteti zice si mie cate caiete sa imi iau de romana, matematica, desen, fizica, biologie...si cum sa fie studentesti sau mici si la liceu economic imi mai trebuie trasa geometrica pentru geometrie?

2 răspunsuri:
| gabytza_3730 a răspuns:

Buna. cel mai bine este sa astepti sa vezi ce pretentii are fiecare profesor(unii prefera caiete studentesti, alti mici) iar dupa aceea iti poti face o idee.Succes

| Ema_4103 a răspuns:

Ia-ti cate vrei. Iti vor spune unii profesorii la ore ce fel de caiete prefera. Te descurci tu!
P. S.:Nu iti trebuie trusa de geometrie, ca la liceu nu se mai face geometrie ca la generala.Cumpara-ti o rigla ca sa folosesti la tras linii si cam atat.