| Anonima009 a întrebat:

Am intrat le liceu si as vrea sa stiu cand o sa se afiseze clasele? Sau cel putin, cand se termina de predat dosarele? Stie cineva? Fundoitongue

1 răspuns:
| Valenttina a răspuns:

Buna! Dosarele se termina de predat pana in data de 26 iulie. Clasele s-au afisat pe internet.Cauta pe www.edu.ro dai la "admitere 2012" apoi la "reluztate actualizate..." Si iti cauti judetul de unde esti, apoi te cauti pe tine in functie de medie. Sper ca te-am ajutat!:-*succes la scoala!