| Andreih6hj a întrebat:

Am luat 2 la educatie tehnologica ce sa fac

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pui burta pe carte si iei o nota mai mare. Nu e logic?
Ce ai vrea, sa-l mituiesti pe profesor?

| sierra1 a răspuns:

După un moment de reculegere, îți iei inima in dinți și cartea in mâini!

| ReddY25 a răspuns:

Încerci să-ți repari media sau ce ai tu

| ReddY25 a răspuns:

Și înveți lecțiile, ca data viitoare, să-i demonstrezi profului că poți mai mult

| LordCristobal a răspuns:

Te apuci sa înveți mai bine ca la următorul test/ascultare să fii pregătit să iei nota mai mare.
Uite cu întrebarea ta mi-am adus aminte că am luat un unu la muzica in clasa a zecea.

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Ia o nota mai mare data viitoare

| Laura678 a răspuns:

Bună, bănuiesc ca ești încă în gimnaziu, pur și simplu te apuci de învățat și ii arati profesorului de la clasa sa tu nu ești de nota respectiva.