| kitty00 a întrebat:

Cum ar fi o oră de biologie perfectă pentru toate clasele de la gimnaziu? Dar Educaţie Tehnologică?

3 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Ora de biologie... Sa venim cu animalele la scoala si sa le privim cum se bat. laughing
Educatie Tehnologica... Sa ne aduce parintii la scoala si sa vedem cum se cearta pe tema banilor.

| kitty00 explică (pentru Aleqa):

Wow,e aşa nu ştiu cum să spun. Inteligenţă la superlativ... Mdaaaa... Mersi pentru idee, cu siguranţă mă vor ajuta thumbs up. Îi voi spune profesoarei şi poate se rezolvă, mdaa, vezi să nu.

| Aleqa a răspuns (pentru kitty00):

laughing. Spune-i, ca sigur bufneste in ras.