| milsugi1 a întrebat:

Am luat 6 la muzica pe un test... E normal sa se dea 6 la o materie lipsita de importanta? (desen sau sport etc) PS profa de muzica e nebuna.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La toate materiile, indiferent ca sunt importante sau nu, este normal sa fii notat dupa ce stii.
Si se pare ca tu nu esti prea civilizat afirmand nebunia profesoarei.
Si sa stii ca aproape fiecare profesor crede ca materia predata de el este importanta.

| Lightning1997 a răspuns:

Nu te gandi la asta.E important sa faci ce iti place, concentreaza te pe acea materie care iti place. Iti vei da seama mai tarziu ca important este sa te descurci in viata, notele de la scoala nu vor mai conta.Fireste,e bine sa incerci sa iei mai mult altadata.Conteaza sa pui pasiune in ceea ce faci ca sa iasa ceva constructiv. Daca in situatia de fata atat ai stiut, profesorul atat ti a dat.E normal. Insa nu poti primi un raspuns obiectiv in legatura cu nota, pentru ca noi nu o cunoastem pe profesoara si nici nu avem de unde sa stim cat de bine ai facut.

| codoshalex26 a răspuns:

Asa am patit si eu, treci peste avand in considerare ca daca esti la liceu media generala nu conteaza deloc.