| sebi9374 a întrebat:

Am luat la bacalaureat nota 6.00 si vreau sa intru la Facultatea de Filosofie şi Ştiinţe Social – Politice (Cuza Iasi). Care sunt sansele sa intru la zi cu taxa? Luand in considerare ca nu se mai tine cont de media anilor din liceu. Se vor ocupa toate locurile din prima sesiune de admitere? Anul trecut cum a fost?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut...
la cati sunt picati si anul asta 100% vei intra la fara taxa...

| Andr3 a răspuns:

La cata prostime nu a luat bacul, cu siguranta vei intra, trebuie sa ocupe si ei locurile in facultati