| NoEat a întrebat:

Am media 8.50 la ce liceu pot intra? Mai multe licee spuneti. funda

Răspuns Câştigător
| cooldreams a răspuns:

Frate, uita-te si tu pe edu.ro sau in brosura aia pe care ai primit-o la sfarsitul clasei. Chiar crezi ca stiu eu din ce oras esti tu?! Oricum sunt o gramada de licee cu media peste 8.50 si n-am cum sa ti le insir pe toate.

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Medii apropiate sunt la liceele: Neculce,Caragiale, Kretzulescu, Scoala Centrala, Ion Barbu, etc Asta daca esti din Bucuresti, daca nu, nu sunt valabile.

| Zoey112 a răspuns:

Pai depinde in ce oras te afli...

| NoEat explică:

Sunt din Ploiesti