| Steelseries198 a întrebat:

Am media neincheiata pe primul semestru la o singura materie, dar nu am incheiat-o nici pe al2-lea semestru, ce se intampla? Ma pot exmatricula sau raman doar corijent?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai degrabă repetent - trebuie in 8 săptămâni din sem II, să rezolvi

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Daca nu ai incheiat media de pe semestrul 1 in primele 2 saptamani din sem.2 din cauza profesorului, probabil el stie asta si te lasa la final. Daca e din vina ta, adu i aminte pana se termina anul. Daca profesorul nu spune nimic, probabil ti a inchis media fara sa stii.