| madalinna a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent!
trebuie sa fac un proces verbal consemnat in urma desfasurarii sedintei asociatiei de locatari din care fac parte.(precizez, nu stau la bloc, n-am participat la nicio sedinta.).
vreau si eu niste idei de discutii adica ce as putea sa scriu...
stiu sa se incepe asa "incheiat in (data) in cadrul sedintei bla bla bla din (nr) locatari s-au prezentat (nr)". dar apoi la discutii nu stiu.
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Urmeaza sa scrii ordinea de zi(reparatii la coloana principala de apa sau zugravit casa scarii, izolarea termica a blocului, curatenie si ingrijirea spatiului verde etc.). La discutii spui ce zice responsabilul de scara legat de problema aleasa si apoi ce crezi ca ar comenta 2-3 locatari. Urmeaza Drept care inchei...

1 răspuns:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cine a luat cuvantu si ce (asterix) a mancat din gura.