| kimii a întrebat:

Am nevoie urgent de nume de echipa pentru la biologie!
Sa fie ceva care sa ii placa profei dar sa fie si dragut ( fara gargarite, fluturasi jucausi si chestii din astea) :*

Răspuns Câştigător
| nikkoO a răspuns:

Pai.sunt multe.ai putea sa i pui cercetatorii, sau micii biologi...nu mai am alte idei...sad

7 răspunsuri:
| Cirus a răspuns:

Hmm thinking sincer nu ce sa spun, dar ce imi vine in minte acum ar fi urmatoarele "Leucocitele atomice" "awesomeBlood", dar echipa e formata din cate persoane, baieti fete, amestecate? thinking poate as mai putea spune cateva nume big grin

| kimii explică (pentru Cirus):

E formata si din fete si baieti big grin

| Cirus a răspuns (pentru kimii):

Preferi in engleza sau in roamana thinking profa are simtul umorului? e o competitie in liceu/scoala sau olimpiada ceva pe judet, oras, sau nivel national big grin

| Cirus a răspuns:

Oitele clonate, cerebelul, polimerizatii, DTA ( Dream team atomic). happy fundita? big grin

| kimii explică (pentru Cirus):

In romana si trebuie pentru portofoliu

| Cirus a răspuns (pentru kimii):

Eu am dat destule exemple care mi'au venit in minte thinking restul nu stiu, ceva imaginatie, si cu termeni biologici poti combina sa iasa ce doresti. si ce iti place happy

| fefenaș a răspuns:

Biologistiilaughing,nu stiu nu imi vine nimic in minte...