| IoanieCriminalul a întrebat:

Am o intrebare! Am lipsit o saptamana de la scoala, doctorul mi-a dat scutire, dar am pierduto! Daca merg sa cer alta imi va da?

9 răspunsuri:
| Georgyyyyyyy a răspuns:

Da

| papusica987 a răspuns:

Dalove struck
am patit si eu.

| diavolitadulce a răspuns:

Normal ca iti da, nu ar avea nici un motiv sa nu faca asta. si eu am luat odata o scutire chiar daca am lipsit din alte motive decat cele de sanatate

| 404namenotfound a răspuns:

Iti va da alta scutire.

| Ellenaroxy a răspuns:

Normal asa ar fi sa iti dea alta dar s-ar putea sa te puna sa o platesti sad sau daca nu poti sa faci o foaie scrisa de parinti ca ai lipsit din cauze medicale si sa-i dai dirigintei dar cel mai bine ar fi sa o mai cauti pe cealalta sa nu mai alergi atata sa mai stai la cozi si altele bafta

| AGOR a răspuns:

Numai daca ai un parinte sau o scrisoare semnata(draga domnule sa informez ca baiatul meu a pierdut scutirea data in data de va rog sa ii o feriti alta.
semnaturahappy
Astai singura varianta

| YURI123 a răspuns:

Da, depinde daca isi aminteste de tine.

| mami114 a răspuns:

Da iti va da dar trebuie sa vina si un parinte sa spuna ca ai pierduto sa te sustina! Imi dai funda?

| CrisTina12345678910 a răspuns:

Cumparai ceva... si iti va da alta! Succes!