| Moglan_Florentin_Valentin_1990 a întrebat:

Am o întrebare, care este diferența între Samsung S4 imitație și Samsung galaxy trend plus

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. O imitatie de telefon e usor de descoperit. In primul rand camera ( la imitatii e vga, adica e foarte foarte slaba), apoi materialul din care este facut ( la un telefon imitatie, deobice este facut din plastic de foarte proasta calitate), apoi ecreanul ( material din care este protejat ecranul - la un telefon fals, ecranul este din plastic si touchul se misca destul de greu si ramane urme pe display)

| RockRox a răspuns:

Hei happy Pai imitatiile nu sunt bune, mai bine iei orice alt telefon (ex logicom) si e mult mai bun decat acea imitatie sau chiar si decat trend plus (plus ca e mai ieftin). Dar daca vrei sa alegi neaparat intre cele doua alege Samsung Galaxy Trend Plus