| 12345meioio a întrebat:

..eu merg la olimpiada nationala la pedagogie care se tine in alt judet...cheltuiala pe drum si cazare o suport eu sau este asigurata?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Transportul,cazarea si masa sunt asigurate de organizatori.Iti sugerez sa ai niste bani pentru alte activitati,vizitarea unor obiective, un suc, o chifla/corn/covrig, un spectacol, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La orice olimpiada nationala, elevul nu plateste. Drumul e platit de inspectoratul judetean cred.

Întrebări recente