| Konan13 a întrebat:

Am o intrebare! La ora de desen trebuie sa desenam personaje din desene animate,daca desenez personaje din Naruto, Pokemon sau Fairy Tail se pune ca personaje din desene?

Răspuns Câştigător
| SexyBlue a răspuns:

Da normal. sunt personaje din desene animate deseneaza-le happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sigur ca le poti desena, sunt tot personaje din desene animate.
Te pup!

| Azurry a răspuns:

Da, pentru că şi anime-urile sunt personaje din desene animate. Se vede de la o poştă.

| MariaaFairytale a răspuns:

Pai da. happy
Doar nu se refera la desene 'DISNEY' ca sa nu se puna... relax :p

| razb24 a răspuns:

Da deseneazale