| NiallsFutureWife a întrebat:

si vreau un raspuns concret la ea daca vreti funda;)

In Demon Si Inger Marina este barbat dar a facut operatii pentru a fi femeie sau cum? adica daca ar fi barbat de ce ar fi atras de Cachorro? nu inteleg nimic

Plzzz vreau un raspuns
Uitati si videoclipul

http://www.youtube.com/watch?v=bSDVTrJpAto&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| Maarriaaa a răspuns:

Deci. Marina a facut operatie pentru schimbarea sexului. La nastere a fost barbat. Dar pentru ca ii placeau "chestiile" femeiesti, si era atrasa de babatsi[adica gay] si-a facut operatsia. Si a devenit femeie.
Sper ca ai inteles. Daca mai ai vreo nelamurire lasa`mi mesaj.