| ChrisAK47 a întrebat:

Am o intrebare stupida...
Ce este lobotomia? Ma uit la multe seriale si aud rar acest termen, as cauta pe net, dar, ma sperii foarte foarte usor.

Cred ca ma gresit categoria, dar nu este bai.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o operatie care consta in taierea unor fibre nervoase din creier.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se mai practica in ziua de azi

| ChrisAK47 explică (pentru anonim_4396):

Am citit pe net mai devreme... in fine, multumesc! Ma gandeam ca e ceva super horror, nu stiu de ce xD

| anonim_4396 a răspuns (pentru ChrisAK47):

Merci si eu!

| ChrisAK47 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca era un pe Youtube trending acum 2-3 ani un video cu lobotomie si m-a speriat thumb-nailul. Ma sperii mulllt prea usor

| anonim_4396 a răspuns (pentru ChrisAK47):

Ei, o sa te obisnuiesti cu timpul.asta depinde si de sensibilitatea ta si viziunea care ti-o creaza filmele horror.

| ChrisAK47 explică (pentru anonim_4396):

M-am uitat doar la un film horror in viata mea laughing Care era mai mult Thriler dar, mai exact Mama, a trebuit cu sora mea care este la fel... tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru ChrisAK47):

Eh, l-m vazutlaughing daca vezi seria saw sa vezi atunci...

9 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

Esti sigur(ă) ca nu ai vrut sa scrii lobotomie?

| ChrisAK47 explică (pentru Victoria18):

Opppps. Am modificat big grin