| anonim_4396 a întrebat:

Am o tema la dirigentie care se numeste "Primavara in arta". Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| razvanpinkfloyd a răspuns:

Pai parerea mea este ca primavara reprezinta un nou inceput, startul unui nou ciclu deci practic in arta vei vedea culori vii ma refer pictura dar oricum primavara exprima mereu nastere fericirea ca iarna a trecut... gen iarna reprezinta moartea sfarsitul iar primavara inceput. d-aia se dau matisoare. asta e parerea mea

1 răspuns:
| IrisMov a răspuns:

Ne mai plictisesti mult cu tema ta?
Regulamentul site-ului nu premite rezolvarea temelor aici.