| anonim_4396 a întrebat:

La scoala diriginta ne-a dat o tema la dirigentie cu cine poate fii eroul nostru in viata.Nu am facut in clasa pentru ca m-am bazat pe voi.Pliss ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| aaaalexa a răspuns:

Hey, buna ce chestie si mie la fel mi-a dat tema aceasta dar eu am scris despre fred flinstonelaughing)))) primul erou care mi-a venit in minte ca este glumet este casatorit cu wilma flinstone, ca prietenul lui cel mai bun este barny rabel, etclaughing) sunt mai copilaroasa, dar apropo de unde esti?