| Feri5 a întrebat:

Am participat la Olimpiada județeană de Biologie la finalul lunii martie și am obținut 91 de puncte, punctajul maxim a fost 92 din 100. Am luat premiul II și locul 3 la nivel județean.
Până acum nu am primit nicio înștiințare în legătură cu premiile.
În ce va consta premiul?

2 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Noi nu putem sti. Depinde de cat de "bogat" este judetul, cati sponsori poate atrage, etc. Poate fi o simpla diploma cum se spune mai sus, sau poti primi si ceva material: carti sau bani (banuti).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O diploma.