| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu 3 intrebari in legatura cu facultatiile din Bucuresti
As dori sa va intreb daca...
1 Exista facultate la fara frecventa ( vii doar la examene ) Psihologie?
2 Exista facultate la fara frecventa ( vii doar la examene ) Geografie Turism sau Management Turistic sau cum i-o zice.
3 Exista facultate la fara frecventa ( vii doar la examene ) la Limbi Straine?

10 răspunsuri:
| andre999 a răspuns:

Da mai bine nu stai tu acasa, decat sa ai o diploma doar cu numele?
Tu nu ti-ai dezvoltat nici o calitate habar nu ai ce vrei de la viata enumeri niste facultati dupa ureche. Ai tu talentele necesare pentru a le face? Cata carti de psihologie ai citit cum te-ai pregatit tu pentru facultate? Sti ce inseamna psihologiea? Ai luat bacul prin furt si tot prin furt vrei sa mergi mai departe in viata, iti spun eu chiar daca ei diploma aia tu tot prost esti. Daca nu esti capabil sa faci o facultate la zi mai bine nu o mai face du-te la munca pe santier ca are nevoie tara de din astia ca tine.

| andre999 a răspuns:

Nu inteleg daca tu chiar iti doresti sa faci o facultate pe bune de ce nu o faci la zi.

| andre999 a răspuns:

Tu crezi ca viata este usoara, trebuie sa faci sacrificii pentru a face ceva important in lumea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar imi plac mai multe
Sper exemplu Limbi Straine, Psihologie si Geografie as putea spune ca imi place si Relatii Internationale.
Ce vi se pare asa?
La FR Sunt o gramada de oameni invata acasa si se prezinta doar la examene. Ce e rau in asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai asta inseamna sa ma duc zilnic acolo sa ma trezesc dimineata e obositor mai bine la FR sau FF cum ii mai zice, stai acasa frumos te prezinti la examene. That's it.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@andre999
Ai inceput sa acuzi in prima faza, asta este atac la persoana.
Plus ca nu te intereseaza pe tine la ce facultate dau eu, daca vrei nu raspunde in post.
La munca du-te tu pe santier sau la saiba.
Daca vreau sa fac facultate la FR fac la FR nu iti pasa tie. Mai vezi-ti de viata ta si de sanatate baiete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andre999@ Aduci acuze in necunostiinta de cauza. Care-ti sunt dovezile?
Nici nu ma cunosti si iti dai tu repede cu parerea despre mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andre999@ Prost esti tu. Habar nu ai sa porti o conversatie, te repezi esti grabit si coleric.
Tu ai inceput primul sa jignesti asa sa te aflii in treaba.
Daca taceai filozof ramanea! Se pare ca habar nu ai ce e viata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista, dar nu inveti nimic asa. Facultatea inseamna sa mergi la scoala, la cursuri, sa audiezi profesorii, sa participi la laboratoare si seminarii, sa faci practica.
Poti sa-ti cumperi o diploma de la o facultate particulara dar nivelul cunostintelor tale va fi 0.
De fapt, la cum scrii, se vede ca oricum nivelul cunostintelor tale e extrem de mic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anonim@ Cel care critica incontinuu.
Crezi ce vrei baiete. Va dati toti mari si tari dar de fapt sunteti niste,, mici'' in fata celorlalti.
Tu probabil ai luat bacul cu 10 esti un savant, de ii critici pe altii si ii jignesti.Nu? Sau poate nu ai luat bacul si te dai mare sa pari interesant si tu.
Poate nivelul tau e 0. Nu e treaba ta. Plus ca este treaba mea cu facultatea ce aleg si ce vreau sa urmez.
Tu vezi-ti de treaba ta pana una alta si lasa-i pe altii in pace.
Nu te baga unde nu-ti fierbe oala.
Sunt oameni care lucreaza si fac facultate la FR. Asta se pare ca n-ai stiut-o pentru ca habar nu ai pe ce lume esti.
La revedere!