| Andreeaandu_3330 a întrebat:

Am si eu o curiozitate legata de bac, mai precis despre proba la romana..credeti ca ar putea sa pice din nou caracterizare? si voi, cam cate pagini scrieti la ultimul subiect?

3 răspunsuri:
| CherryLove a răspuns:

Mai eu nu stiu am citit mai multe chesti cum ca ba e ceva legat de ce scriitori se sarbatoresc si ca ar pica o poezie ba ca n-a mai picat de mult o poezie ba ca nu stiu cine baga mana in foc ca i-a spus meditatoarea ca pica basmul... Daca anul trecut a picat pers de comedie iar in toamna moara cu noroc iar acum iar a picat comedia la olimpiada sau ce a picat ma indoiesc ca astea or sa mai pice iar.

Ce-i drept le dau dreptate celor care spun ca nu a mai picat de mult poezia si tare mi-e frica ca asta o sa pice -_- iar eu am invatat doar romanele nuvela si basmul. Mi-as dori sa pice nuvela istorica o stiu la perfectie big grin

| nom a răspuns:

Ne putem astepta la orice...dar ar fi chiar culmea sa ne pice tot o caracterizare dintr-o opera dramatica.sincer eu mi-as dori poeziehappymulta bafta:*

| farazambet a răspuns:

Nu cred a fost si la olimpici si anul trecut si normal si la olimpici straight face, pai aia iti cer intre 2-3 pagini