| Nicu20005 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cine este(sau a fost) student la UNATC.
Cat de incarcat este orarul? Adica se fac ore in fiecare zi, si daca da, cate?

2 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

Cum a spus si mai sus, este greu, 8h pe zi, daca ai ghinion sa prinzi si niste profesori mai simandicosi, alea 8h o sa ti se para o eternitate, daca nu esti tare psihic, nu-ti recomand, e o facultate care din cate stiu, abandoneaza foarte multi dupa primul an

| Alexander1112 a răspuns:

Se fac 8 ore pe zi, este foarte incarcat si stresant. Iti recomand sa te gandesti de doua ori.