| Andreea6031 a întrebat:

Cum este viata de student la medicina? Cat de incarcat este orarul? Cat timp liber va mai ramane?

Răspuns Câştigător
| MoonLight a răspuns:

Viata de student la medicina...hm. Sa sti ca medicina nu este o ramura usoara. Trebuie sa te gandesti foarte bine la asta si sa stai cu botul in carte pentru a nu-ti creea lacune.
Orice chestie lipsa iti poate fi de ajutor intr-o zi. Si daca doresti sa fi medic, trebuie sa te gandesti ca o sa ai soarta unor oameni in mainile tale in anumite dati.
Gandeste-te bine!

2 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Ai de invatat 25/24. Abia daca stai 3 zile acasa in vacanta de Craciun.

| onename a răspuns:

Si eu sunt curioasa. Oare mai au si timp liber? Se merita? Pana devii cunoscut si sa iei si tu banisori mai multi ca totusi conteaza, toti trebuie sa traim.