| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare Poate depune cineva dosarul la liceu pentru mine in caz ca eu sunt plecata din tara? VA MULTUMESC

4 răspunsuri:
| x_7728 a răspuns:

Nu stiu sigur, oricum cel mai bine ar fi totusi sa suni la secretariatul liceului la care vrei, ca sa verifici. Succes
>big grin

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu poti.trebuie sa te duci tu sa il pui, doar tu trebuie sa intri la liceu nu acea persoana happy

| Posesiv a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Trebuie sa plec in Italia dar am inteles ca nu pot sa plec pana se termina cu toata harababura asta cu dosarele, cu inscrierile. Incearca sa vorbesti cu diriginta ta, te va ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand se depun dosarele la liceu 2010