| OGabytzzaO a întrebat:

Am si eu o intrebare unde pot sa citesc si eu cartea viata ca o prada pe caputole? dau funda pentru cel mai bun rasp

Răspuns Câştigător
| Buii a răspuns:

Acum serios, daca citesti pe net iti strici vederea, dar asa daca te duci la biblioteca 1-2 ore pe zi va fi si mai usor de citit pentru ca nu te distrage nimic, si vei termina si mai repede carte.

2 răspunsuri:
| Buii a răspuns:

Intr-o sala de lectura de la biblioteca

| OGabytzzaO explică (pentru Buii):

laughing) mersi

| Buii a răspuns (pentru OGabytzzaO):

Acum serios, daca citesti pe net iti strici vederea, dar asa daca te duci la biblioteca 1-2 ore pe zi va fi si mai usor de citit pentru ca nu te distrage nimic, si vei termina si mai repede carte.