| alexvitan_4950 a întrebat:

Am terminat scoala profesionala prin 2005 big grin si nu mi-am luat diploma nici acumhee hee credeti ca o mai au aia la scoala?
?

Răspuns Câştigător
| floryroscata74 a răspuns:

Sigur ca da. mergi la secretariat si vei rezolva problema acolo.eu am luat diploma dupa 5 ani.succes

7 răspunsuri:
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Toate institutiile publice au obligativitatea sa pastreze arhivele, o anumita perioada.

| kh1ss a răspuns:

Trebuie sa fie

| borsec a răspuns:

Da o mai au, acte de genul asta nu se arunca de pe un an pe altul.

| cristi a răspuns:

Sigur o au, toata arhiva se pastreaza, mai ales diplomele.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e normal sa o mai aiba... du-te unde ai terminat si zile ca ai nevoie de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa te angajezi am inteles ca ti-e lene, dar acum ti-e lene sa mergi si pana la scoala?