| jaja10222 a întrebat:

Am trecut in clasa a v-a si doamna invatatoare ne-a dat un caiet sa-l terminam! si la inceputul clasei v-a vine doamna invatatoare din clasa 1 sa ne verifice pe noi de caiete daca le-am terminat?

Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

Te faci pe el caiet. Din clasa a 5-a n-o sa mai ai invatatoare ci diriginta. Spune-i la invatatoarea aia sa-si bage caietul in fund.

5 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Nu vine nimic laughing are ea alte de facut...Plus ca o sa ai diriginta, n-o sa mai ai treaba cu invatatoarea.

Răspuns utilizator avertizat
| dnsmnl a răspuns:

Chiar daca nu o sa ti-l verifice, ar fi bine sa il termini.Se vede ca nu iti place scoala.Nu prea stii sa te exprimi.Nu o faci pentru invatatoare, ci pentru tine.Este alegerea ta!

| PS3 a răspuns:

DA, trebuie sa il termini. Asa am patit si eu, am primit caiet su nu am scris nimic in el, invatatoare a vorbit cu diriginta dintr-a 5-a si a avut pica pe mine. MAi bine rezolva tot din el sau urmatorii 4 ani o sa fie grei pentru tine.

| andreibrebeanu a răspuns:

Nu cred dar cel mai bine e sal termini