| rateu a întrebat:

Am un coleg in clasa cu mine, este clasa a 8-a. Face pregatire cu doamna noastra de mate din clasa de vreo 4 ani, de la inceputul clasei a 5-a, are un 4 in catalog de la o lucrare si acum la teza cred ca ia 3 sau 4. Ce ziceti il trece clasa? Metionez ca in clasa a 6-a a luat 2 sau 3 in teza si tot a trecut. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Trece baiatul deja si-a platit locul in clasalaughing

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi dacă face meditații cu ea... cum să rămână?!? O să-i ceară părinții bani-napoi, nu-ți dai seama!?!

| ElenaSA a răspuns:

Este posibil sa-l treaca iar. Ceea ce nu este corect in aceasta poveste este faptul ca face meditatie cu elevul pe care il are la clasa. De aici si suspiciunea ca-l favorizeaza la note.