| CxiAngel a întrebat:

Am un proiect la Muzica si trebuie sa fac un proiect cu titlul
" De la muzica firii si a sufletului la muzica sferelor" si nu stiu ce sa scriu. Si tin sa mentionez ca este un proiect la Muzica deci trebuie sa fie legat de poezie si tot felul de lucruri de genul acesta.
Idei?

1 răspuns:
| Nastia a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Ludwig_van_Beethoven scrie despre Beethoven.compunea de mic, trecea ideile, sunetele din capul lui pe hartie.