| BiancaLittleWitch01 a întrebat:

Am o nelamurire, sunt profil economic si am de pregatit un proiect de atestat. Nu stiu cum sa imi organizez prima pagina. cu titlul si etc. Ma puteti ajuta? cum ar trebui sa scriu, adica:unde sa scriu liceul, titlul, numele meu (daca trebuie)

1 răspuns:
| pufulescu a răspuns:

Http://www.slideshare.net/......e-dacia-sa
http://ziarulceahlaul.ro/......e-plagiat/
De fapt trebuia sa va spuna cum vrea sa fie pagina de titlu fiindca nu exista un format standard, fiecare scoala sau universitate cere altceva.
Deci cum vezi in poze, liceul sus, titlul la mijloc, numele tau mai jos, precum si al coordonatorului de proiect daca ai, si jos anul scolar.