| alexutuanm a întrebat:

Am un pui de fazan dar nu stiu ce nume sa-i sau. ma puteti ajuta va rog dand exemple

Răspuns Câştigător
| ღNameღ a răspuns:

Buna,eu stau la tara si am si eu 12, sa stii ca trebuie sa ai mare atentie cu ei pentru ca au picioarele lungi, eu zic sa ii dai numele de Ciupi.daca ciupeste Cipy. daca e micut si dragalas Love. daca e afectuos si iubit Cici. daca e pufos si mic Cico. daca e dragalas
Mie imi place Cico, am pus toate numele cu ''C'' pentru ca mie mi se pare potrivit cu ''C'' si suna bine, dar stiu un nume si cu ''A'' numit Appy, acum...care iti place tie, papa:*

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Fizy, Fozy, Fuzy. Asta pentru ca e fazan.

| CatalinCataCatalin a răspuns:

Cip,tedi,daca este fata cipita, cibo, etc funda?

| adda_3343 a răspuns:

Fazilaughingjunior sh tatal e domnul fazan seniorbig grin

| andyrubia a răspuns:

Attilla

| alexutuanm explică:

Unul frumos dar lung ar fi bronzereiher care ar inseamna in german egreta de bronz ca egreta normala este silberreiher. dar nu e ca argintul si ca bronzul

| Navigator a răspuns:

Penes