| madutapapusa a întrebat:

Am un telefon cu touch si daca il scap se inchide...la cea mai mica miscare se inchide de ce? e de vina bateria?

6 răspunsuri:
| 95Cosmin a răspuns:

Daca l-ai mai scapat pana acum poate fi ceva fir care nu face contact bine.

| Ando1dul a răspuns:

Du-l la doctor si gata ca doar nu te astepti sa gasesti raspunsul aici

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Cred ca s-a deplasat ceva in el. Un circuit ceva.

| AddXf a răspuns:

Mda. si al meu face asa straight face dar nu stiu de ce. eu de obicei cand il "bruschez"...in sensul ca il misc dintr-o data, insa cand il scap nu se intampla nimic. cateodata nu il misc( in timp ce vorbesc la telefon dar mi se inchide). daca nu poti/vrei sa-ti iei al telefon mai bun tine cont de parerea unuia care se pricepe ( si recunosc ca aceea nu sunt eu happy ). bafta!

| ManeaAlex a răspuns:

Iti zic eu dc face asa pune-i in spate la baterie o bucatica de hartie sa se intepeneasca bateia si apoi sa vezi k nu sa mai inchidewinking

| monna99 a răspuns:

Eu nu ma pricep la telefoane touch, dar cel mai bun raspuns e sa te duci cu el la magazinul de unde l-ai luat sau unul de telefoane ( tu stii care)! nu cai raspuns bun, demn de funda? laughingraised eyebrowswaitingstraight face