| Alexx234qw a întrebat:

Anul acest 1 octombrie pica sambata. Deschiderea anului universitar va fi sambata sau luni pe 3 octombrie?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca luni. Ai facut pana acum cursuri sambata?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Luni.

| Brizbriz a răspuns:

Marti
astia nu stiu inca ce reguli aberante sa mai bage in invatamant
si tu vrei sa stii o chestie care se v-a decide cu vreo luna inainte
iar cel mai probabil va fi luni, dar, la cat de imbecili sunt, poate sa fie orice

| Eireann a răspuns:

Fiecare universitate o sa puna pe site data dar 95% o sa fie luni 3 octombrie. Daca nu esti sigur poti sa suni la secretariat sa intrebi.