| SLexuS a întrebat:

Anul acesta am dat bacul si l-am picat, la anul trebuie sa mai dau si competentele? Sau imi vor ramane cele de anul acesta

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La anul cand te inscrii din noua la BAC, trebuie sa mentionezi pe cerere ca doresti sa sustii exmanul numai la obiectul la care ai picat, pastrand notele la obiectele la care ai avut nota de trecere, in vara anului2023

| gabicoo a răspuns:

Anul ăsta nu ai dat competente.

| OmBanal33 a răspuns:

Competentele vor ramane.
La materiile la care nu ai peste 5, pe acelea trebuie sa le repeti.
Sau daca ai 5, 50 si stii ca poti mai mult si vrei, o poti repeta si pe aceea.