| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta ce credeti ca o sa pice la bac la romana S3?

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Singurul lucru care va pica veti fi voi (ma refer la un tot unitar), putori infernale, care va bazati pe interentul "atotstiutor".
Invata toate operele si lasa astfel de ganduri.

| Lorena_Sabău_1999 a răspuns (pentru LPCTSTR):

E foarte usor sa spui asta, nu-i asa? Sunt peste 20 de eseuri de invat, + sa nu uitam, e vorba doar despre un subiect, da? Mai sunt 2 materii din care se da bac-ul. Mai e putin timp si poate nu are timp sa le invete pe toate. Nu te obliga nimeni sa dai un raspuns ajutator, asadar, nu inteleg, cand o sa terminati cu rautatile gratuite aruncate asa, de-a pixu?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Lorena_Sabău_1999):

Draga mea, eseu sau nu, din cate stiu la bac trebuie sa stii sa faci pe text, nu sa inveti comentarii, etc. de pe unde poti.
Si cum crezi tu ca intreband internetul vei afla "randomul randomnessului"?
De ce credeti ca noi suntem Nostradamus care sa prezica opere?
Cat de ilogica poate fi chestia asta?
E ca si cum ai arunca o piatra in Groapa Marianelor si ai astepta sa vina o sirena peste 5 minute sa iti dea piatra inapoi.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Sigur-sigur: o sa pice ploaia si ceva grindina; dar si loazele care au frecat menta. laughing laughing laughing

| PumpkinDoll a răspuns:

O sa va pice fetele, la fel cum le-au picat si celorlalti din sezoanele trecuterolling on the floor