| costin_6617 a întrebat:

Anul acesta termin cls a 8-a.Pentru a obtine bursa in strainatate dupa ce termin liceul, ce criteri trebuie sa indeplinesc?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| georgiana_5779 a răspuns:

In primul rand, nu ar trebui sa fiti asa rai pentru ca e o greseala de scriere pe PC. si in al doilea rand ar trebui sa iti intrebi dirigintele si sa afli daca exista bursa potrivita pentru ce vrei tu.iti doresc succes

| kklaudia a răspuns:

Nu trebuie sa indeplinesti vreo criterie.trebuie doar sa intrii pe siteul unde vrei sa iti faci liceul si sa te inscrii atat la bursa cat si la liceu.acolo o sa vezi ca o sa iti ceara toata documentatia de care ai nevoie.mai multe detalii o sa gasesti acolo.

| costin_6617 explică:

Va rog mult sa ma scuzati, daca va deranjeaza asa de mult.Scriu foarte repede si nu mai previzualizez mesajul.Ar trebui sa-mi raspundeti la intrebare si sa lasati criticile deoparte. Voua nu vi s-a mai intamplat sa faceti vreodata o greseala de gramatica...

| laurahl a răspuns:

Prima cerinta ar fi sa stii ca se scrie "criterii", nu
"criteri"