| CapitanulEvident a întrebat:

Aparent, onanitia nu ajuta la invatare si m-am trezit cu prea mult de invatat. Stie careva de unde pot procura variante rezolvate la istorie?

1 răspuns:
| Ddd27 a răspuns:

Eu am dat Bac-ul anul trecut, si pentru istorie aveam o carte cu 30 de variante, iar la sfarsitul cartii erau rezolvarile. Cartea a costat 27 de lei, poate o gasesti pe la vreo librarie sau pe net, e de la Editura Nomina: Ghid de pregatire intensiva pentru examenul de bacalaureat, BAC 2012. E foarte buna cartea, are si teorie in ea happy Coperta are o culoare gri spre maro si pe cea din fata este o poza cu ceva castel. Succes!