| foreverANDaDAY a întrebat:

Are cineva testul predictiv de la fizica clasa a6a?batting eyelashes ( nu modelul care se gaseste pe site. ul ministerului ci testul care s. a dat)

3 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Nu o sa gasesti, deoarece testele raman la scoala pentru a le vedea parinti.Si testele difera in functie de profesor.

| alexralu34 a răspuns:

Mie mia da ceva simplu, la primul punct sa transformam din metri patrati in cm,dm, km patrati, apoi la al doilea) ne-a dat sa incercuim litera daca propozitia era adevartata(trei propoziti), si cred ca nea mai dat o problema in care trebuia sa ordonam capacitatile si sa calculam niste litri.

| alexralu34 a răspuns:

Mie mia da ceva simplu, la primul punct sa transformam din metri patrati in cm,dm,km patrati, apoi la al doilea) ne-a dat sa incercuim litera daca propozitia era adevartata(trei propoziti), si cred ca nea mai dat o problema in care trebuia sa ordonam capacitatile si sa calculam niste litri, sper ca ta-am ajutat